Sale!

Кујна Милена

31,300 ден 23,800 ден

Кујна Милена со апликации на фронтовите, во бела лак фолија, дополнително ја изразува нејзината елеганција и овозможува идеално вклопување во различни амбиенти.
Ширина: 195 см
Длабочина: 60 см
Висина: 214 см
 
Достапни дезени: Бела/Бела Лак Фолија
*Напомена: во цената не е вклучен садопер и електричните елементи

Compare

You may also like…