Кујна Клаудиа 200

33,630 ден

Кујна Клаудиа 200, во комбинација бела лак сјај фолија во 3Д МДФ и црна мат лак фолија на висечките елементи во 3Д МДФ, претставува модерен иновативен дизајнерски концепт во опремувањето на кујната. Проектирана е да ги задоволи естетските и фунционалните потреби во еден модерен дом.

Ширина: 200 см
Длабочина: 60 см
Висина: ~200 см

Достапни дезени: Бела Сјај Лак Фолија/Црна Мат Лак ФОлија
*Напомена: ЛЕД светилките не се вклучени во цената и се достапни како опција.

Compare
X