Sale!

Кујна Далила 200

25,890 ден 19,600 ден

Кујна Далила 200 во комбинација на дезени на сив даб и бела е идеален избор за опремување на простории кои имаат специфични димензии. Со својот дизајн кој е во согласност со трендовите, ќе помогнат во создавање на пријатен и практичен амбиент.
 
Ширина: 200 см
Длабочина: 60 см
Висина: 206 см
 
Достапни дезени: Сив Даб/Сива, Сив Даб/Бела
*Напомена: во цената не е вклучен садопер

Compare

You may also like…