Клуб маса Емполи

5,670 ден

Клуб маса Емполи, во дезен ма сив даб и песок лак фолија, е модерен додаток во вашата дневна соба. Овој производ има долна плоча која можете да ја користите за списанија и далечински управувачи.

Ширина: 101см

Длабочина: 60см

Висина: 45см

 

Достапни дезени: Сив Даб/Песок Лак Фолија

Compare
X