Клуб Маса Унион 90 х 50

4,300 ден

Клуб маса UNION 90×50, во дезен на сив даб, е модерен додаток во вашата дневна соба. Има долна полица што можете да ја користите за складирање на списанија и далечински управувачи за сите ваши уреди.

Ширина: 91 см
Длабина: 51 см
Висина: 42 см

SKU: N/A Category: Tag: