Клуб Маса Оскар КС 120х60

5,200 ден


Клуб масата Оскар 120х60, во дезен на артисан даб, ќе стане омилен детал во амбиентот на дневниот престој. Практичните димензии и атрактивниот дрвен декор го прават совршен во уредувањето на домот, со современите манири зачинети со голема доза на шарм.

Ширина: 120см

Длабочина: 60см

Висина: 41,5см

 

Достапни дезени: Бел Даб, Сив Даб, Златен Даб, Артисан Даб

Compare
X