Sale!

Клаудиа 60А

5,060 ден 3,790 ден

Додаток елемент за аспиратор за кујна Клаудиа 200
 
Ширина: 60 см
Длабочина: 30 см
Висина: 57 см
 
Достапни дезени: Црна/Црна Мат Фолија

Compare

You may also like…