Sale!

Кент Д 60 УР

6,450 ден 4,950 ден

Додаток елемент за вградена рерна за кујна Кент
 
Ширина: 60 см
Длабочина: 56,5 см
Висина: 82 см
 
Достапни дезени: Сива Даб/Бел Даб

Compare

You may also like…