Sale!

Агол Калипсо

38,700 ден 29,100 ден

Агол Калипсо е понуден во повеќе дезени на мебел штоф и овој модел е со кутија за постелнина и се развлекува за спиење

Ширина: 275 см
Длабочина: 195 см

Compare